O firmie

Systemy komputerowe Voltronik

 

Historia firma rozpoczęła się w 1989 r. była jedną z pierwszych firm w Tarnowie oferująca usługi informatyczne.  Sprzedaż oprogramowania, serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego. W 1993 roku firma wypuszcza na rynek swój autorski program magazynowo-księgowy „Pan Wokulski” dzięki prostocie obsługi i przyjaznemu interfejsowi program zyskuje ogromną popularność oraz renomę i jest ceniony na terenie całego kraju. Program jest aktualizowany i modernizowany do dnia dzisiejszego.

Od 1994 firma nawiązała współpracę z kluczowymi firmami w Polsce produkującymi kasy fiskalne i rozpoczęła ich dystrybucję na tereny polski południowej. Długoletnia współpraca z firmą ELZAB S.A. Zeto Poznań, Posnet S.A . pozwoliła nam nabyć niezbędne doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie urządzeń fiskalnych, dzięki czemu oferujemy fachową pomoc i obsługę.

W 1998 r. firmą jako jedna z pierwszych oferuję dostęp do Internetu szerokopasmowego na terenie miasta Tarnowa, a w późniejszym okresie także  na obrzeżach miasta. Swoim zasięgiem sieci internetowej obejmujmy: Tarnów – centrum, Tarnów -Krzyż, Pawęzów, Skrzyszów, Zawada, Zalasowa, Ryglice, Joniny, Bistuszowa, Tuchów, Lubcza, Wola Lubecka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

W naszej ofercie proponujemy internet światłowodowy, kablowy, radiowy – w zależności od regionu.

W 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z jedną z największych i najlepiej rokujących firmy w dziedzinie inteligentnych budynków  Fibaro Group S.A.

Fibaro jest wiodąc firmą w dziedzinie automatyki domowej i inteligentnych rozwiązań.

 

Polityka prywatności firmy